Kobido Up to autorska wersja intensywnego masażu japońskiego. Metoda hołduje podejściu, w którym kluczowy jest szacunek do ludzkiego ciała i naturalnych procesów starzeniowych. Zastosowanie Kobido Up pozwala zatrzymać, a nawet cofnąć, oznaki starzenia się skóry. A to wszystko w sposób bezpieczny i bezinwazyjny – bez użycia skalpela czy zaawansowanych preparatów stosowanych w medycynie estetycznej. Odpowiednio przeprowadzane masaże tkanek głębokich intensywnie stymulują skórę, wyraźnie poprawiając jej ukrwienie i odżywienie. Ponadto prowadzą do wyrównania jej kolorytu i napięcia, zapewniając spłycenie zmarszczek i bruzd mimicznych. Teraz masażu Kobido Up możesz nauczyć się również Ty. I to od najlepszych! Z profesjonalnych szkoleń u Pana Kobido, czyli Witolda Pyrkosza i zespołu specjalistów Studia Terapii Manualnej Twarzy, możesz skorzystać bez względu na to, czy jesteś zawodowym masażystą (masażystką) czy pasjonatem naturalnych zabiegów na twarz i ciało!

Szkolenie Kobido Up – na czym to polega i kto może wziąć udział?

Każdy kurs masażu twarzy Kobido Up stawia nacisk na praktykę, której poświęcone jest aż 95% czasu przewidzianego na naukę. Podczas szkolenia poznasz i przećwiczysz całą procedurę metody Kobido Up oraz zdobędziesz praktyczną wiedzę o face tapingu i rozbudowanej akupresurze twarzy. Uczestnicy szkolenia otrzymują najwyższej jakości materiały szkoleniowe, w których znajdują się między innymi dokładnie opisane i opatrzone zdjęciami procedury zabiegowe. Ale to nie wszystko! Na każdego uczestnika kursu czeka pakiet startowy, w skład którego wchodzi między innymi autorski olejek do masażu Pana Kobido, kule solne do masażu oraz rolka oryginalnej japońskiej taśmy do oklejania. Od uczestników szkolenia Kobido Up nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza, wykształcenie czy kwalifikacje zawodowe bądź doświadczenie. To Ty podejmujesz decyzję o chęci wzięcia udziału w szkoleniu, a następnie korzystasz ze zdobytej wiedzy w optymalny dla siebie sposób. Kobido Up Masterclass jest przeznaczone dla osób, które chcą podnieść swoje umiejętności po ukończeniu szkolenia Kobido Up w Akademii Pan Kobido lub ukończyli stacjonarnie podstawowy kurs Kobido w innej placówce.

Doświadczeni prowadzący i kameralne grupy szkoleniowe

Szkolenia Kobido Up są prowadzone przez najwyższej klasy specjalistów, doświadczonych praktyków, którzy potrafią efektywnie dzielić się swoja wiedzą. Prowadzącymi szkolenia Kobido Up są: Witold Pyrkosz, Michał Wender i Mariusz Kozigora. Wybierając konkretne miejsce i datę szkolenia, decydujesz się również na konkretnego prowadzącego. Akademia Pan Kobido zapewnia naukę w małych grupach, które w zależności od lokalizacji i wielkości sali szkoleniowej liczą maksymalnie 12 lub 14 osób. Kameralna grupa szkoleniowa to gwarancja, że będziesz miał/a optymalny dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych oraz odpowiednią ilość czasu na ćwiczenia praktyczne pod ścisłym nadzorem prowadzącego.

Ostatnie wolne terminy – zapisz się na szkolenie Kobido Up lub Kobido Up Masterclass

Kompleksowe szkolenie Kobido Up trwa dwa dni, podczas których musisz nastawić się na naprawdę intensywną pracę. To około 20 godzin nauki i trenowania praktycznych umiejętności. Chcesz wziąć udział w szkoleniu jeszcze w 2022 roku? Zostały ostatnie wolne terminy i pojedyncze miejsca, między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Łodzi. Trwają również zapisy na szkolenia w 2023 roku. Wybierz szkolenie Kobido Up lub Kobido Up Masterclass (poziom II) i zyskaj wiedzę niezbędną do prawidłowego, bezpiecznego i efektywnego przeprowadzania masaży autorską metodą Kobido Up.