Od kilku lat możemy zauważyć wzrost zainteresowania japońskimi technikami masażu twarzy. Spektakularne efekty, które daje praca na głębokich tkankach i stosowanie dokładnie opracowanych chwytów sprawiły, że masaż ten zaczęto nazywać „liftingiem bez skalpela”. Jeśli prowadzisz salon masażu, gabinet kosmetyczny lub świadczysz usługi w ramach szerokopojętej branży wellness, nasza oferta jest dla Ciebie! Poznaj techniki masażu, które pokochają Twoje klientki! Akademia Pana Kobido oferuje profesjonalne i obfitujące w wiedzę, a przede wszystkim praktykę, kursy autorskiej metody Kobido Up. Oprócz technik manualnych, zaczerpniętych z tradycyji japońskiej, do perfekcji opanowaliśmy sztukę tapingu twarzy, a także niszowego masażu interbukalnego wykonywanego wewnątrz jamy ustnej. Szkolenia prowadzą Michał Wender, Mariusz Kozigora, Mariusz Wlazeł lub Witold Pyrkosz – założyciel i twórca rytuału Kobido Up. Rodzaj szkolenia dopasujesz do swoich umiejętności: oferujemy spotkania dla początkujących oraz dla osób, które chcą wejść na wyższy poziom, tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania klientów.

Szkolenie Kobido Up dla każdego

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z japońskim masażem twarzy, to szkolenie jest dla Ciebie! Podstawowy kurs Kobido Up to dwa dni intensywnej praktyki, dzięki której krok po kroku poznasz tajniki pracy z japońskimi technikami masażu twarzy, a przede wszystkim naszą autorską – Kobido Up. Przeprowadzimy Cię przez całą procedurę, która powinna czekać Twoją klientkę (lub klienta) od przekroczenia drzwi salonu. Jakie umiejętności wyniesiesz ze szkolenia?
 • Przygotowanie i demakijaż twarzy,
 • uelastycznienie tkanek całej głowy,
 • relaksacja ramion, karku, szyi, dekoltu i głowy,
 • drenaż limfatyczny,
 • procedura liftingująca,
 • procedura modelująca,
 • akupresura.
Dodatkowo poznasz relaksującą, zwieńczającą zabieg technikę masażu kulami solnymi i zdobywający coraz większą popularność kinesiotaping, który przedłuży terapeutyczne efekty Twojej pracy. W uporządkowaniu świeżo zdobytej wiedzy pomoże skrypt z kolorowymi zdjęciami, a także nagrania video ze szkolenia. Będziemy też rozwiewać wszystkie twoje wątpliwości na dedykowanych uczestnikom grupach na Facebooku.

Szkolenie Kobido Up Master Class – wejdź na wyższy poziom

Tylko ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności pozwalają nam być najlepszym w swoim fachu, a co za tym idzie – zdobywać zaufanie klientek. Dobrze o tym wiemy, dlatego stworzyliśmy szkolenie Kobido Up Masterclass, które stanowi poziom II, rozszerzający wiedzę osób, które na codzień pracują z wykorzystaniem technik japońskiego masażu twarzy. Czego nauczysz się podczas jednodniowego, intensywnego spotkania?
 • Procedury liftingu czoła i pracy z bruzdami.
 • Procedury podnoszenia linii brwi i pracy z obszarem lwiej zmarszczki.
 • Procedury powiększania ust i pracy z „marionetkami”.
 • Procedury liftingu podbródka i praca z linią owalu.
 • Procedury liftingu szyi i dekoltu.
 • Rozszerzonej procedury akupresury.
Szkolenie Kobido Up Masterclass to również okazja do zaznajomienia się z wyjątkową, autorską metodą masażu interbukalnego (wewnątrz ust), skutecznie eliminującą napięcia w okolicy szczęki, ust i policzków. Nie czekaj, sprawdź dostępne terminy szkoleń i zapisz się już dziś!