Dzień Kobiet to idealny czas, aby zatroszczyć się o bliską sercu kobietę i podarować jej chwilę tylko dla niej – odprężający masaż Kobido Up.

Nadmiar obowiązków i życie w ciągłym biegu sprawiają, że jesteśmy spięci i zestresowani. Zwłaszcza panie bardzo rzadko pozwalają sobie na relaks, a swoje potrzeby spychają na dalszy plan. Zadbaj o swoją kobietę i podaruj jej chwilę wytchnienia, na którą tak bardzo zasługuje.

Pomysł na prezent dla ukochanej – voucher na masaż

Voucher na masaż Kobido Up to nie tylko okazja do relaksu. Panie kochają ten zabieg, bo ma wyjątkowe właściwości dla urody.

O rytuale Kobido Up mówi się, że działa jak lifting bez skalpela. A to wszystko dzięki zestawowi intensywnych chwytów opracowanych w taki sposób, aby działać na głębokie tkanki, rozluźniać mięśnie i powięzi.

Efekt? Zminimalizowanie widoczności zmarszczek i innych oznak starzenia się, pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny, ujędrnienie, uelastycznienie i podniesienie owalu twarzy.

Masaż składa się z kilku następujących po sobie etapów. Są to drenaż limfatyczny, autorski masaż interbukalny (czyli wewnątrzszczękowy – odmiana masażu transbukalnego), lifting i modelowanie twarzy oraz akupresura.

Całość wieńczy przyjemny, schładzający masaż kulami solnymi. Po tym etapie, na życzenie, można skorzystać z kinesiotapingu, który przedłuży efekty zabiegu.

Jak widać cały rytuał jest bardzo dobrze przemyślany i z pewnością zachwyci każdą kobietę. Masaż możesz przedpłacić i podarować w formie vouchera, dzięki czemu Twoja ukochana będzie mogła umówić się na zabieg w dogodnym dla siebie terminie. Oferujemy:

  • voucher srebrny – na zabieg u Sebastiana Ziomka lub Tarasa Kiliarskyia,
  • voucher platynowy – na zabieg u Michała Wendera, Mariusza Kozigora lub Mariusza Wlazeł,
  • voucher diamentowy – na zabieg u Witolda Pyrkosza, założyciela Akademii Pan Kobido.

 

Nasze vouchery są świetnym pomysłem na prezent na ostatnia chwilę. Wyślemy Ci go mailem, tak abyś mógł błyskawiczne go wydrukować i zapakować w elegancką kopertę.

Voucher na szkolenie – ciekawy prezent na Dzień Kobiet

Jeśli kobieta, którą chcesz obdarować, interesuje się sztuką masażu lub wykonuje zawód terapeutki manualnej, spraw jej voucher na jedno ze szkoleń w Akademii Pana Kobido.

To idealny pomysł na prezent dla osoby, której zależy na ciągłym podnoszeniu swoich kwalifikacji i przyciąganiu większej liczby klientek.

Oferujemy kursy dla osób na każdym poziomie umiejętności – od tych, które dopiero zaczynają przygodę z masażem po profesjonalistów. Przeczytaj więcej o naszych szkoleniach: