Liftingujące masaże twarzy to aktualnie jedne z najchętniej wybieranych zabiegów zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Trudno się dziwić. Tego rodzaju sesje przynoszą efekty porównywalne do tych, które gwarantuje medycyna estetyczna. W związku z tym warto nie tylko wypróbować je na własnej skórze, ale także nauczyć się wykonywać je samodzielnie.

Kursy masażu twarzy organizuje Akademia Szkoleniowa Pan Kobido. Liftingującego masażu twarzy możesz uczyć się na warsztatach na poziomie podstawowym lub zaawansowanym – w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Zajęcia są organizowane w małych grupach.

Pan Kobido to jednak nie tylko szkolenia, lecz także praktyka. Założycielem Akademii i Studia jest Witold Pyrkosz, ekspert terapii manualnych twarzy z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Kurs masażu twarzy: Kobido Up + Facetaping

Jeśli Twoja przygoda z liftingującym masażem twarzy dopiero ma się rozpocząć, ten wariant szkolenia jest właśnie dla Ciebie. Co wyróżnia zajęcia Akademii Pana Kobido?

Mowa o dwóch intensywnych dniach, podczas których teoria przeplata się z praktyką. Eksperci nauczą Cię wykonywać rytuał Kobido Up. Zapoznasz się z facetapingiem, akupresurą twarzy, technikami liftingującymi, a także masażem kulami solnymi.

Uczestnicy warsztatów otrzymają także niezbędny zestaw startowy oraz pomocny skrypt ze zdjęciami, opisami i nagraniami wideo. Nie zabraknie również wsparcia specjalistów po szkoleniu – na grupach w social mediach.

Ile kosztuje kurs masażu twarzy? Od 2600 do 3000 złotych w zależności od wyboru osoby prowadzącej. Gdzie się odbywa? Lista miast i terminów jest dostępna na stronie pankobido.pl/intensywne-szkolenie-z-autorskiego-zabiegu/.

Kurs masażu twarzy: Kobido Up II + masaż interbukalny

Master Kobido Up to propozycja dla zaawansowanych. Podczas jednodniowych warsztatów uczestnik ma szansę poznać autorską metodę masażu transbukalnego, a więc masażu wewnątrzszczękowego, która została opracowana przez Witolda Pyrkosza.

Oczywiście jest to też przestrzeń dla udoskonalenia zdobytych dotąd umiejętności i pozyskania nowych metod pracy, w tym między innymi skutecznego odblokowywania emocji kumulowanych w mięśniach i powięziach, jak i spłycania bruzd szyjnych czy opadających polików.

Nie zabraknie też przestrzeni na naukę nowych metod walki z głębszymi zmarszczkami, zaciskiem szczęki, bruksizmem i migrenami.

Dzięki tym umiejętnościom z pewnością podniesiesz standard swoich usług. Jaki jest koszt tych warsztatów? Od 2000 do 2400 złotych w zależności od osoby prowadzącej.

Dla tych, którzy wcześniej ukończyli kurs podstawowy Akademii Pana Kobido, przewidziana jest zniżka w wysokości 400 złotych.

Przeczytaj także: Zostań specjalistą od masażu twarzy

Kurs masażu twarzy w Birmingham na poziomie podstawowym i zaawansowanym

Kursy masażu twarzy Akademii Pana Kobido odbywają się również w Wielkiej Brytanii, w Birmingham. Są tam organizowane warsztaty zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Ich plan i zakres pokrywają się z konceptem realizowanym w Polsce.

Koszt uczestnictwa w takich spotkaniach to odpowiednio 900 i 650 funtów (dla absolwentów Akademii 500). Terminarz i informację o wolnych miejscach znajdziesz na stronie pankobido.pl.