Młody wygląd to prawdopodobnie marzenie niejednej osoby. I choć może się wydawać, że wraz z upływem lat mogą go zapewnić jedynie dobre geny lub chirurgiczny skalpel, w rzeczywistości pożądane efekty przynosi japoński lifting twarzy. Na dodatek o wiele szybciej i ekonomicznej.

Japoński lifting twarzy z roku na rok staje się coraz popularniejszą metodą dbania o zachowanie młodego wyglądu. Co warto wiedzieć przed umówieniem wizyty? Na jakie konkretnie korzyści można liczyć po zabiegu?

Poniżej serwujemy garść przydatnych informacji.

Czym jest japoński lifting twarzy?

Japoński lifting twarzy to jeden z najstarszych zabiegów, których celem jest zapewnienie relaksu i zachowanie młodości.

Jego historia sięga czasów starożytnych. Legendy głoszą, że zabieg ten jest efektem rywalizacji między dwoma mistrzami masażu omma. Walka tych mężczyzn była nie do rozstrzygnięcia, więc postanowili połączyć swoje siły.

Efektem tego działania było powstanie nowej techniki – japońskiego liftingu twarzy.

Na czym polega liftingujący masaż? Kobido Up, czyli naszą autorską metodę inspirowaną japońskim zabiegiem, wykonuje się na twarzy, ramionach oraz karku.

Wiele osób uważa, że jest ona doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej, ponieważ już po pierwszej sesji można spodziewać się wyraźnie odświeżonego wyglądu. Dla podtrzymania rezultatów zabieg warto powtarzać.

Od czego zaczyna się liftingujący masaż twarzy? Od likwidowania napięć i przywracania mięśniom funkcji. Dzięki temu dochodzi do wygładzenia drobnych zmarszczek mimicznych.

Na tym etapie mamy do czynienia z energetycznymi ruchami, a co za tym idzie, osoba masowana może odczuwać delikatny dyskomfort. W dalszych krokach terapeuta rozluźnia mięśnie i wykonuje drenaż limfatyczny.

Następnie przychodzi czas na autorski masaż interbukalny, czyli wewnątrzszczękowy. Na tym poziomie dochodzi do wypłaszczenia bruzd mimicznych. Później następuje modelowanie buzi oraz akupresura.

Na sam koniec masażysta korzysta z kul solnych. Na życzenie klienta istnieje możliwość tapingu estetycznego, aby wzmocnić efekty zabiegu.

Korzyści z japońskiego liftingu twarzy

Na jakie korzyści można się nastawić, wybierając z naszej oferty Kobido Up?

Już po pierwszym zabiegu każdy z klientów zauważy u siebie poprawę wyglądu oraz polepszenie kondycji skóry na skutek dotlenienia i odżywienia.

Nasz japoński lifting twarzy przyczyni się nie tylko do pełnej blasku cery. Zredukuje również drobne zmarszczki i bruzdy mimiczne (poprzez pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu).

Wybierając ten zabieg, możesz również liczyć na poprawę owalu twarzy i zmniejszenie obrzęków oraz worków pod oczami. A gdyby tego było mało… Kobido Up w znacznym stopniu zlikwiduje napięcie mięśniowe. W związku z tym pojawi się uczucie odprężenia, a stres zostanie zniwelowany.

Dobrze wykonany zabieg może też przyczynić się do zmniejszenia migren i usprawnienia pracy układu trawiennego.

Przeczytaj także: Lifting i odmładzanie skóry szyi i dekoltu

Wpływ masażu na odprężenie i redukcję stresu

Klienci naszego salonu, którzy wybierają Kobido Up, cenią jego relaksacyjne działanie. Dzięki odpowiednim technikom masażysta redukuje napięcie mięśni w okolicy głowy, twarzy, szyi i ramion.

Napięcie, które jest spowodowane gromadzeniem się emocji, przeważnie ustępuje już po pierwszym zabiegu. Nie wierzysz? Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze!

Kto może skorzystać z japońskiego liftingu twarzy?

Zastanawiasz się, czy Kobido Up to zabieg dla Ciebie? Ten naturalny lifting twarzy jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy zmagają się z utratą sprężystości skóry, a na ich twarzach widoczne jest zmęczenie.

Poza tym poleca się go również klientom, którzy odczuwają napięcie mięśni i poszukują nieinwazyjnych zabiegów, które pomogą odmłodzić ich wygląd.

Warto mieć na uwadze, że zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, ale na liście przeciwwskazań do jego wykonywania są między innymi ostre stany zapalne, pierwsze dni po wyrwaniu zęba, gorączka czy wykonane w niedalekiej przeszłości niektóre zabiegi medycyny estetycznej.